تابناك تعادل سریال نمایش سریالی تلویزیون

تابناك: تعادل سریال نمایش سریالی تلویزیون صداوسیما تلویزیون تهیه کننده شبکه خانگی

سکته و سرطان بلای جان زندانیان سیاسی عربستان

صفحه رسمی زندانیان سیاسی عربستان از انتقال تعدادی از این زندانیان به بیمارستان به علت سکته یا مبتلا شدن به سرطان‌های متفاوت خبر داد. سکته..

ادامه مطلب

در انتخابات ترکیه کاندیدا نمی‌شوم / عبدالله گل

یازدهمین رئیس‌جمهور ترکیه با اشاره به خبرهایی راجع به کاندیداتوری‌اش در انتخابات زودهنگام اعلام کرد: نه من و نه هیچ یک از اعضای خانواده‌ام چنین تمایلی ..

ادامه مطلب

تایید عدم وجود سلاح شیمیایی در مرکز تحقیقات «برزه» , علی رغم ادعاهای آمریکا

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که شرکت منع گسترش تسلیحات شیمیایی قبول کرده است که علی رغم ادعای مقام‌های آمریکا هیچ سلاح شیمیایی در مرکز تحقیقات «برزه» پیدا ن..

ادامه مطلب

پیش‌بینی حفظ تمامیت ارضی سوریه سخت است / ریابکوف

معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد: نمی‌دانیم که اوضاع در سوریه چگونه ادامه خواهد یافت و یا اینکه آیا ممکن است سوریه را به صورت یک کشور یکپارچه حفظ کرد یا خ..

ادامه مطلب

حمله به سوریه فاجعه و خطری جهت تمامی کشورها است / عراق

وزیر خارجه عراق تأکید کرد که حمله آمریکا به سوریه فاجعه و خطری علیه تمامی کشورهاست. عراق: حمله به سوریه فاجعه و خطری جهت تمامی کشورها است ..

ادامه مطلب

مداخله خارجی در انتخابات روسیه از سال ۲۰۱۶ کلید خورده است / الا پامفیلووا

رئیس کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه به بیان اینکه مداخله خارجی در انتخابات روسیه از سال ۲۰۱۶ کلید خورد، عمده این مداخلات را در بخش شایعه پراکنی و دروغ ..

ادامه مطلب

یک سرلشکر سابق گارد پادشاهی عربستان زیر شکنجه ماموران سعودی جان داد

یک منبع عربستانی فاش کرد که مدیر دفتر امیر سابق منطقه ریاض تحت شکنجه ماموران امنیتی عربستان کشته شده است است. یک سرلشکر سابق گارد پادشاهی عر..

ادامه مطلب

اینفوگرافیک | آینده دیکتاتورهای خاورمیانه

دیکتاتوردر اینفوگرافیک زیر اطلاعاتی را راجع به آینده 5 دیکتاتور منطقه مشاهده می کنید. اینفوگرافیک | آینده دیکتاتورهای خاورمیانه عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

رمزگشایی از نشانه پشت پرده سفر تیلرسون به ریاض ، عراق به این 4 دلیل، تبدیل به متحد ضد ایرانی عربستان نمی شود

البناء نوشت: تلاشهای آمریکایی سعودی جهت جلوگیری از پیوستن رسمی عراق به محور سوری- ایرانی- روسی و حزب الله شدت گرفته هست. سیاست آمریکایی جهت تحقق اهدافش از طریق ..

ادامه مطلب

ترامپ و نابودی میراث اوباما

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا از زمانی که ریاست جمهوری خود را شروع کرده حمله‌ای تمام عیار به میراث به جا مانده از دو دولت باراک اوباما را شروع کرد و ..

ادامه مطلب