تابناك تعادل سریال نمایش سریالی تلویزیون

تابناك: تعادل سریال نمایش سریالی تلویزیون صداوسیما تلویزیون تهیه کننده شبکه خانگی

در انتخابات ترکیه کاندیدا نمی‌شوم / عبدالله گل

یازدهمین رئیس‌جمهور ترکیه با اشاره به خبرهایی راجع به کاندیداتوری‌اش در انتخابات زودهنگام اعلام کرد: نه من و نه هیچ یک از اعضای خانواده‌ام چنین تمایلی ..

ادامه مطلب

تایید عدم وجود سلاح شیمیایی در مرکز تحقیقات «برزه» , علی رغم ادعاهای آمریکا

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که شرکت منع گسترش تسلیحات شیمیایی قبول کرده است که علی رغم ادعای مقام‌های آمریکا هیچ سلاح شیمیایی در مرکز تحقیقات «برزه» پیدا ن..

ادامه مطلب

آخرین تلاش‌های مکرون و مرکل جهت حفظ برجام

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی بیان کرد که رهبر دو غول اتحادیه اروپا در سفرهای جداگانه‌ای در این هفته تلاش خود را خواهند کرد که ترامپ را به ماندن در برجام قانع ک ..

ادامه مطلب

واردات برنج آزاد شد

در حالی که ممنوعیت واردات برنج براساس تصمیم وزیر جهاد کشاورزی در نیمه دوم پارسال هم تمدید شده است بود، یک مقام مسئول در وزارت جهاد کشاورزی از آزاد شدن ..

ادامه مطلب

پیش‌بینی حفظ تمامیت ارضی سوریه سخت است / ریابکوف

معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد: نمی‌دانیم که اوضاع در سوریه چگونه ادامه خواهد یافت و یا اینکه آیا ممکن است سوریه را به صورت یک کشور یکپارچه حفظ کرد یا خ..

ادامه مطلب

حمله به سوریه فاجعه و خطری جهت تمامی کشورها است / عراق

وزیر خارجه عراق تأکید کرد که حمله آمریکا به سوریه فاجعه و خطری علیه تمامی کشورهاست. عراق: حمله به سوریه فاجعه و خطری جهت تمامی کشورها است ..

ادامه مطلب

بهرام زند دوبلور پیشکسوت درگذشت

بهرام زند دوبلور پیشکسوت عرصه سینما و تلویزیون کشور عزیزمان ایران صبحگاه امروز ۱۸ فروردین به علت ایست قلبی درگذشت.  بهرام زند دوبلور ..

ادامه مطلب

جمشید مشایخی این روزها چه دغدغه‌ای دارد؟

جمشید مشایخی با بیان اینکه هنوز بهبودی کاملی از نظر اوضاع جسمانی پیدا نکرده هست، از ایجاد یک موسسه جهت حمایت از هنرمندانی که در تمام رشته های هنری فعال..

ادامه مطلب

دیدار روحانی و پوتین

حسن روحانی و ولادیمیر پوتین سران کشور عزیزمان ایران و روسیه در شهر آنکارا پایتخت ترکیه باهم دیدار کردند. این دیدار در حاشیه نشست سه جانبه سران ایران، روسیه و..

ادامه مطلب