تابناك تعادل سریال نمایش سریالی تلویزیون

تابناك: تعادل سریال نمایش سریالی تلویزیون صداوسیما تلویزیون تهیه کننده شبکه خانگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی تیم‌های ایرانی و عربستانی در زمین بی طرف برگزار می‌شود!

یک روزنامه پرنفوذ سعودی اعلام کرد که بازی تیم‌های ایرانی و عربستانی در زمین بی طرف برگزار می‌شود. این روزنامه همچنین از حضور کفاشیان در جلسه روز گذشته اظهار تعج

بازی تیم‌های ایرانی و عربستانی در زمین بی طرف برگزار می‌شود!

بازی تیم های ایرانی و عربستانی در زمین بی طرف برگزار می شود!

عبارات مهم : امارات

یک روزنامه پرنفوذ سعودی اعلام کرد که بازی تیم های ایرانی و عربستانی در زمین بی طرف برگزار می شود. این روزنامه همچنین از حضور کفاشیان در جلسه روز گذشته اظهار تعجب کرده است!

به گزارش مهر، بحث میزبانی تیم های ایرانی و عربستانی از همدیگر در لیگ قهرمانان آسیا موضوعی است که حتی صدور بیانیه کنفدراسیون فوتبال آسیا ابهام آنرا برطرف نکرد و رسانه های ایرانی و عربستانی هرکدام تفسیر خاص خودشان را از آن داشتند.

بازی تیم‌های ایرانی و عربستانی در زمین بی طرف برگزار می‌شود!

باوجود اینکه علی کفاشیان نایب مدیر فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران و عضو کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته اعلام کرد تیم های ایرانی و عربستانی در خاک خودشان از همدیگر میزبانی می کنند ولی روزنامه پرنفوذ الشرق الاوسط در گزارشی اعلام کرد که لغو بازی در زمین بی طرف مشمول بر تیم های ایرانی و عربستانی نمی شود.

این روزنامه که معمولا گزارش هایی از پشت پرده اتفاقات اینچنینی منتشر می کند، به نقل از یک منبع آگاه در AFC نوشت: «جلسه هیات رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا بر حفظ فرمت قبلی این مسابقه های و برگزاری آن به صورت رفت و برگشت و رد برگزاری مسابقه های در زمین بی طرف تاکید کرد با این حال یک منبع آگاه گفت که رد بازی در زمین بی طرف مشمول بر دیدار تیم های ایرانی و عربستانی نمی شود. قرار است یک هیات متشکل از نمایندگان AFC جهت حل مسئله مسابقه های تیم های عربستانی و اماراتی با تیم های قطری تشکیل شود.»

یک روزنامه پرنفوذ سعودی اعلام کرد که بازی تیم‌های ایرانی و عربستانی در زمین بی طرف برگزار می‌شود. این روزنامه همچنین از حضور کفاشیان در جلسه روز گذشته اظهار تعج

در ادامه این گزارش به برگزاری جلسه با حضور روسای فدراسیون امارات، عربستان قطر و کشور عزیزمان ایران اشاره شده است و این روزنامه عربستانی از حضور علی کفاشیان در این جلسه اظهار تعجب کرده است: «جلسه ای با حضور شیخ سلمان مدیر AFC، احمد عید مدیر فدراسیون عربستان، محمد الرمیثی مدیر فدراسیون امارات و سعود المهندی مدیر فدراسیون قطر تشکیل شد تا راجع به مسئله بازی در زمین بی طرف تصمیم گیری شود ولی عجیب اینجا بود که AFC عضو ایرانی را در این جلسه نگه داشت.»

چند ماه پیش چهار کشور عربی از جمله امارات و قطر روابط خود را با قطر به دلایل سیاسی قطع کردند و جهت همین به دنبال برگزاری مسابقه های لیگ قهرمانان با تیم های قطری در کشور بی طرف بودند.

واژه های کلیدی: امارات | ایرانی | فوتبال | مسابقه | برگزاری | روزنامه | عربستانی | کنفدراسیون آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs