تابناك تعادل سریال نمایش سریالی تلویزیون

تابناك: تعادل سریال نمایش سریالی تلویزیون صداوسیما تلویزیون تهیه کننده شبکه خانگی

گت بلاگز اخبار بین الملل گفت‌وگوی عباس و سیسی در مورد تلاش‌ها جهت پیشبرد روند صلح

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با رئیس‌جمهوری مصر در مورد تحولات در اراضی فلسطین و تلاش‌ها جهت پیشبرد روند صلح گفت‌وگو کرد.

گفت‌وگوی عباس و سیسی در مورد تلاش‌ها جهت پیشبرد روند صلح

گفت وگوی عباس و سیسی در مورد تلاش ها جهت پیشبرد روند صلح

عبارات مهم : امنیت

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با مدیر جمهوری مصر در مورد تحولات در اراضی فلسطین و تلاش ها جهت پیشبرد روند صلح گفت وگو کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی وفا، محمود عباس، مدیر تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با عبدالفتاح سیسی، مدیر جمهوری مصر در کاخ ریاست جمهوری الاتحادیه درخصوص روند صلح در سایه کارها و سیاست های دولت اسرائیل و در راس آن روند سریع شهرک سازی ها گفت وگو کرد و عنوان داشت که شهرک سازی ها مانع مهم در برابر تحقق امنیت و ثبات منطقه است.

گفت‌وگوی عباس و سیسی در مورد تلاش‌ها جهت پیشبرد روند صلح

عباس در این دیدار همچنین درخصوص پاره ای از پرسشها مورد توجه دو طرف با سیسی مذاکره کرد.

طبق گزارش خبرگزاری وفا، عباس مدیر جمهور مصر را در جریان تلاش های آمریکا به رهبری دونالد ترامپ، مدیر جمهوری این کشور جهت انعقاد قرارداد تاریخی صلح میان فلسطینی ها و اسرائیلی ها براساس راهکار تشکیل دو کشور قرار داد و تاکید کرد که حل عادلانه مساله فلسطین جهت منطقه و آینده نسل های آن خیر می آورد و جهت جهانیان نیز امنیت و صلح را به ارمغان می آورد.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با رئیس‌جمهوری مصر در مورد تحولات در اراضی فلسطین و تلاش‌ها جهت پیشبرد روند صلح گفت‌وگو کرد.

از سوی دیگر، محمود عباس به رهبری و مردم برادر مصر به علت حمله تروریستی بزدلانه در جمعه گذشته در سینای شمالی تسلیت گفت و بر ایستادگی فلسطین در کنار مردم مصر در نبردشان جهت مبارزه با تروریسم و ریشه کن کردن آن و حامیانش و هرکس که جهت ضربه زدن به امنیت ملی مصر تلاش می کند، تاکید کرد.

واژه های کلیدی: امنیت | فلسطین | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs